Цензор.НЕТ

27.08.19 15:18

"Усі перемоги в нас попереду", - Стефанчук оцінив перші 100 днів президентства Зеленського. ВIДЕО

Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що в перші 100 днів президентства Володимира Зеленського у його команди нібито не було можливості впливати на законодавчу і виконавчу владу, тому "найбільші перемоги", за словами Стефанчука, Зеленський продемонструє після першого засідання нового скликання парламенту.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Лігу, про це представник президента в Раді заявив у коментарі журналістам у будівлі парламенту.

Відео 112

"З приводу 100 днів Володимира Зеленського, то я глибоко переконаний, що всі найбільші перемоги ми зможемо побачити після 29 числа, тому що місяць не призначалася інавгурація, потім два місяці не було можливості впливу нашої політичної сили на законодавчу і виконавчу владу. Я думаю, це тільки початок, хоча перемоги вже є, але я думаю, що всі перемоги у нас попереду", - сказав Стефанчук.

Сьогодні, 27 серпня, виповнилося рівно 100 днів з моменту вступу Зеленського на посаду президента - шостого в історії незалежної України. Присягу глави держави Зеленський склав 20 травня на урочистому засіданні Ради. Тоді дебютну промову Зеленський закінчив оголошенням про розпуск парламенту VIII скликання.

3 червня прессекретарка президента Юлія Мендель заявила, що Зеленський дасть велику пресконференцію з нагоди 100 днів його президентства.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики