Цензор.НЕТ

02.09.19 08:03

США підтримуватимуть Україну в питаннях законної вимоги про деокупацію Криму, - Пенс. ВIДЕО

Віцепрезидент США Майк Пенс під час зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським заявив, що США продовжуватимуть підтримувати Україну в її вимозі повернути Крим.

Під час двосторонньої зустрічі 1 вересня у Варшаві Пенс заявив, що США підтримуватимуть Україну в питаннях безпеки і законної вимоги щодо Криму, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки. Зеленський подякував віцепрезиденту за "зусилля США та відстоювання прав України".

Пенс також привітав Зеленського з перемогою на президентських виборах та подальшою перемогою його партії на виборах до Верховної Ради, а також додав, що відносини між США та Україною "ніколи не були міцнішими".

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський зустрівся з віцепрезидентом США Майком Пенсом у Варшаві в рамках участі в меморіальних заходах з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни.

Планувався візит президента США Дональда Трампа. Очікувалося, що Трамп зустрінеться в Польщі з лідером України Володимиром Зеленським.

Але президенту США довелося відкласти візит до Європи через наближення на його країну урагану. Трамп залишився у Вашингтоні, щоб координувати допомогу федерального уряду штатам, на які припаде удар стихії. Замість нього до Варшави вирушив віцепрезидент США Майкл Пенс.

Припускають, що тепер перша зустріч Зеленського і Трампа може відбутися у ході візиту українського лідера до США під час сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку в другій половині вересня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики