Цензор.НЕТ

16.09.19 13:09

"Нормандська змова"? Навіщо Зеленський змінює ЦВК. ВIДЕО

Чи пов'язане повне оновлення складу Центральної виборчої комісії з перспективою проведення виборів на непідконтрольних уряду України територіях на Донбасі без передбачених Мінськими угодами умов гарантування їхньої безпеки?

Про це дивіться в новому відеоблозі Олексія Братущака на каналі Цензор.НЕТ.

Підписуйтеся на youtube-канал "Цензор.НЕТ"

Як повідомлялося, 13 вересня Верховна Рада підтримала подання президента України Володимира Зеленського на дострокове звільнення всіх 16 членів ЦВК.

Після цього п'ятий президент України Петро Порошенко заявив, що розпуск ЦВК пов'язаний із планами влади провести вибори на окупованій частині Донбасу.

Цю ж інформацію підтверджують і джерела Цензор.НЕТ. За даними редакції, зміна складу ЦВК пов'язана із запланованим Офісом президента проведенням дострокових місцевих виборів у чотирьох містах у грудні 2019 року і чергових місцевих виборів у 2020 році. Колишній член ЦВК Магера вважає, що "зміна складу ЦВК робиться для проведення референдумів, зокрема, можливо, і щодо зміни статусу Донбасу".

Водночас у "Слузі народу" вже заявили, що мають намір запропонувати Раді формувати новий склад ЦВК за квотним принципом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики