Цензор.НЕТ

16.09.19 13:23

Фракції вже пропонують кандидатури до ЦВК, - Разумков. ВIДЕО

Фракції і партії вже почали пропонувати свої кандидатури на посади членів Центральної виборчої комісії.

Про це повідомив під час брифінгу після погоджувальної ради голова парламенту Дмитро Разумков, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Зараз надходять пропозиції від різних фракцій і партій. Я думаю, що незабаром ми побачимо і запропонований перелік осіб до складу Центральної виборчої комісії і, я сподіваюся, що найближчим часом Верховна Рада України розгляне це питання", - заявив Разумков.

Як повідомлялося, 13 вересня Верховна Рада підтримала подання президента України Володимира Зеленського на дострокове звільнення всіх 16 членів ЦВК.

Після цього п'ятий президент України Петро Порошенко заявив, що розпуск ЦВК пов'язаний із планами влади провести вибори на окупованій частині Донбасу.

Цю ж інформацію підтверджують і джерела Цензор.НЕТ. За даними редакції, зміна складу ЦВК пов'язана із запланованим Офісом президента проведенням дострокових місцевих виборів у чотирьох містах у грудні 2019 року і чергових місцевих виборів у 2020 році. Колишній член ЦВК Магера вважає, що "зміна складу ЦВК робиться для проведення референдумів, зокрема, можливо, і щодо зміни статусу Донбасу".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики