Цензор.НЕТ

21.09.19 15:08

"Третя спроба прориву. Знову підтягуються тітушки": Семенченко про блокаду вагонів із російським вугіллям на Львівщині. ВIДЕО

У Львівській області активісти, більшість із яких учасники АТО/ООС, продовжують цілодобове чергування біля шляхів, не дозволяючи відправити вагони з російським вугіллям на збагачувальну фабрику.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в фейсбуці повідомляє екскомбат добровольчого батальйону "Донбас" Семен Семенченко.

"Третя спроба прориву Блокади торгівлі російським вугіллям. Знову підтягуються тiтушки. Центр Львівської області)))", - написав Семенченко під відео.

На початку вересня на залізничній станції в смт. Соснівка на Львівщині було виявлено 113 вагонів із російським маркуванням, завантажених вугіллям. Ці вагони розташовані в безпосередній близькості до вугільної збагачувальної фабрики "Червоноградська" і тепер блокуються місцевими активістами, щоб не допустити російське вугілля для подальшого збагачення і використання на території України. Кілька обласних рад Заходу України вже відреагували на цю ситуацію, прийнявши відповідні звернення до центральної влади.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики