Цензор.НЕТ

23.09.19 15:58

Порошенко відповів на ідеї нових міжнародних договорів команди Зеленського: "Такий уже є, договір НАТО, долучайтеся". ВIДЕО

Найбільшою гарантією безпеки для України в сучасному світі є Вашингтонський договір, співпраця з НАТО та вступ до цієї організації безпеки якнайшвидше.

Про це на конференції Київської територіальної організації партії заявив п'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Зараз говорять, що нам потрібна потужна всеохоплюча безпекова угода, яка б надійно захищала інтереси України. Було дві надійні безпекові угоди: Вашингтонський договір і Варшавський договір. Вашингтонський договір - діючий потужний безпековий договір, який був підписаний у 1949 році країнами-членами НАТО. Підпишіть, приєднайтеся – і не потрібно винаходити велосипед. Його не існує. Для цього треба у грудні поїхати на саміт, включити у порядок денний питання щодо Плану дій щодо членства України в НАТО. Якщо влада відмовляється це робити – значить, є інші мотиви. Завдання "Європейської Солідарності" - захищати рух України до НАТО не лише балаканиною, а конкретними справами. Не пропозиціями вислати інструкторів НАТО з країни, щоб не дратувати Путіна. А позицією поступового руху вперед", - заявив Порошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики