Цензор.НЕТ

07.10.19 10:11

У низці українських міст створено штаби опору капітуляції. ВIДЕО

Масові протестні акції проти "формули Штайнмаєра", які відбулися в Києві та інших містах України в неділю, 6 жовтня, майже всюди закінчилися створенням штабів опору капітуляції України.

За підрахунками поліції, в протестних акціях у Києві в неділю, 6 жовтня, взяли участь близько 10 тисяч осіб. Громадяни провели віче "Ні капітуляції" на Майдані Незалежності, а також пройшлися ходою до Офісу Президента та Верховної Ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на zn.ua.

Так, у Запоріжжі учасники антикапітуляційного віче заявили про створення відповідного штабу, який покликаний об'єднати всіх противників "формули Штайнмаєра" у місті та області. На віче під будівлю Запорізької облдержадміністрації прийшло понад тисячу людей.

У Харкові штаб опору капітуляції створено ще три дні тому і активно працює. Сьогодні на головну площу міста у межах протестів вийшли сотні людей.

"Штаб національного опору капітуляції України" 6 жовтня створили просто в будівлі Івано-Франківської облдержадміністрації представники громадських та політичних організацій області, а також ветерани й бійці АТО. Аналогічний штаб створили у Черкасах.

Штаби опору капітуляції були створені і в інших містах України, а також у низці міст Донецької та Луганської областей – Маріуполі, Торецьку та інших.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики