Цензор.НЕТ

14.10.19 08:53

Померлого після поранення на Донбасі морпіха В'ячеслава Кубрака поховали на Херсонщині. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У селі Миролюбівка Нововоронцовського району Херсонської області 13 жовтня відбулася церемонія прощання з В'ячеславом Кубраком, померлим після поранення на Донбасі.

Про це йдеться на facebook-сторінці побратима Героя Сергія Ярошенка, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Поховання побратима... Кубрак В'ячеслав Анатолійович. 33 роки. 36-та ОБрМП. Спочивай з Миром, брате... Співчуття та підтримка рідним та близьким... Тримайтеся... ВАМ, добрі люди, УСІХ Благ і Миру!.. Україні - Перемоги", - наголошується в повідомленні.

Померлого після поранення на Донбасі морпіха Вячеслава Кубрака поховали на Херсонщині 01Померлого після поранення на Донбасі морпіха Вячеслава Кубрака поховали на Херсонщині 02
Померлого після поранення на Донбасі морпіха Вячеслава Кубрака поховали на Херсонщині 03
Померлого після поранення на Донбасі морпіха Вячеслава Кубрака поховали на Херсонщині 04

Померлого після поранення на Донбасі морпіха Вячеслава Кубрака поховали на Херсонщині 05
Померлого після поранення на Донбасі морпіха Вячеслава Кубрака поховали на Херсонщині 06
Померлого після поранення на Донбасі морпіха Вячеслава Кубрака поховали на Херсонщині 07
Померлого після поранення на Донбасі морпіха Вячеслава Кубрака поховали на Херсонщині 08

В'ячеслав Анатолійович Кубрак народився 11 квітня 1986 року в Миролюбівці. Проходив службу в Криму, в 36-й окремій бригаді берегової охорони (Перевальне), після окупації півострова російськими військами вийшов на материкову частину України. З вересня 2014 року виконував завдання в Приазов'ї: Гранітне, Лебединське, Широкине. Служив прапорщиком, командиром інженерно-саперного взводу 36-ї окремої бригади морської піхоти. 8 жовтня під час виконання бойового завдання з проведення інженерної розвідки в зоні ООС зазнав мінно-вибухового поранення внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої, від якого помер о 6:45 11 жовтня в Обласній клінічній лікарні ім. Мечникова міста Дніпро. У бійця залишилася дружина, з якою він одружився в липні цього року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики