Суд доручив мені вручити повістки слідчим ДБР в справі про захист честі Порошенка, - адвокат Головань. ВIДЕО

10565 186

Суд доручив адвокату п'ятого президента України Петра Порошенка Ігорю Голованю вручити чотирьом слідчим Державного бюро розслідувань повістки до суду. Сьогодні він намагався це зробити, але у нього не вийшло з низки причин.

Про це правозахисник розповів журналістам під час пресконференції біля будівлі ДБР, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Прямий".

"Суд доручив особисто мені вручити зазначеним слідчим ДБР повістки про їхній виклик на судове засідання, яке відбудеться 14 січня поточного року", - розповів Головань, додавши, що сьогодні він спробував передати повістки, але троє з чотирьох слідчих виявилися у відпустках, а ще один не знайшов часу, щоб вийти і забрати повістку.

Адвокат додав, що в разі, якщо йому не вдасться вручити слідчим Держбюро розслідувань повістки до суду, він буде наполягати на їхньому примусовому приводі до суду.

"У супровідному листі ми пишемо, що якщо мені з тих чи інших причин не вдасться вручити слідчим ДБР повістки до суду, то ми будемо клопотати про примусовий привід свідків до суду", - сказав адвокат.

Головань також повідомив, що завтра, 3 січня, він спробує повторно вручити повістки слідчим ДБР.

Топ коментарі
+57 Джефф Слейтер
Просто зеленая шмаркля очень хорошо знает: на "мародера", как вы называете Порошенко, у них ничего нет. От слова совсем. КаллоМойша (иначе говоря бабушка Беня) заплатила несколько миллионов долларов частным детективным агентствам за компромат на "мародера". Результат: ноль. От слов совсем ничего. Отрицательный результат- тоже результат, не так ли?
показати весь коментар
02.01.2020 13:00
+36 Джефф Слейтер
Не посадит. У него ничего нет. К тому же зеленая шмаркля понимает, ему самому осталось сидеть на Банковой всего ничего.
показати весь коментар
02.01.2020 13:01
+24 oylee
Суд поручил мне вручить повестки следователям ГБР в деле о защите чести Порошенко, - адвокат Головань - Цензор.НЕТ 7697Юрий Бирюков: Адекватных дел у них нет. Что и не сюрприз, как бы. Просто не надо было верить в свою собственную пропаганду про липецк-мародер-барыга. Не надо было эту пропаганду придумывать, распространять, а потом еще и верить в нее. И еще не надо было заниматься херней, хотя это сложно для пустышек.

Понимаете, на ПП у них нет НИЧЕГО.

Никодим.
Игнат.
Харитон.
Ульяна.
Яков.


Но отрабатывать политическую целесообразность как-то нужно, вот и пыжатся.

Суд поручил мне вручить повестки следователям ГБР в деле о защите чести Порошенко, - адвокат Головань - Цензор.НЕТ 3736
показати весь коментар
02.01.2020 13:05