"Сподіваюся, Рябошапка знайде відповідь на запитання, хто довів завод до банкрутства. Я цю відповідь знаю", - власник суднобудівного заводу "Океан" Капацина. ВIДЕО

9512 35

Власник Миколаївського суднобудівного заводу "Океан" Василь Капацина в інтерв'ю розповів про арешт майна заводу "Океан" і медійну складову події, як прийшов у бізнес і про роботу в Миколаївському морському порту, про роль правоохоронців у долі "Океану", а також про клопотання Офісу Генпрокурора про арешт майна суднобудівного заводу "Океан".

Про це дивіться в новому відеоблозі Юрія Бутусова "Цензор Interview" на каналі Цензор.НЕТ.

Підписуйтесь на youtube-канал "Цензор.НЕТ"


00:20 Василь Капацина, власник Миколаївського суднобудівного заводу "Океан"
00:56 Про арешт майна заводу "Океан" і медійної складової події
3:30 Як прийшов у бізнес і про роботу в Миколаївському морському порту
10:15 Про роботу заводу "Океан" в 90-х
12:10 "За два-три роки завод перетворився на глибокого банкрута" - про придбання заводу російським олігархом Ігорем Юсуфовим і доведенні до банкрутства
14:40 "Близько шести місяців 7-8 тисяч осіб не отримували зарплату" - про те, як російський власник доводив українське підприємство до банкрутства
15:35 "У мене є документальне підтвердження, як один з віцепрезидентів доповідав Юсуфову про виконання всіх питань організації банкрутства заводу "Океан"
18:20 Про безуспішний прихід на завод менеджерів Вадима Новинського
23:12 Як миколаївська податкова міліція порушила кримінальну справу за фактом доведення до банкрутства заводу "Океан"
24:20 Конфлікт між Новинським і Юсуфовим через заводу
29:30 Василь Капацина про те, чому він звернув увагу на завод "Океан"
32:50 "Юсуфов переграв сам себе" - як російський олігарх закрив компанію, якій нібито був винен грошей завод "Океан"
35: 10 Про викуп кредиторських вимог та купівлю заводу на конкурсі
37:40 "Вересневим ранком 2016 року перед заводом з'явилася "Альфа" СБУ і спортивні хлопці з документами про те, що завод належить Юсуфову"
42:00 Скандал після реанімації справи про доведення до банкрутства
44:25 Певного моменту люди в СБУ і ГПУ працювали на російського олігарха, який поставив собі за мету знищити завод "Океан"
48:00 Робота слідчих прокуратури і роль СБУ
58:50 Про заяву Юрія Луценка про намір "повернути завод "Океан" у власність держави", який вже майже 20 років перебуває в приватній власності
1:01:46 Про причини арешту рахунків заводу
1:07:55 Василь Капацина про підозру в організації схеми незаконного придбання заводу "Океан": "Я сам домагаюся допиту і зустрічі з генпрокурором"
1:12:54 - "Я бізнесмен, а не прокурор. Сподіваюся, пан Рябошапка знайде відповідь відповідь на запитання, хто довів завод до банкрутства. Я цю відповідь знаю"

Миколаївський суднобудівний завод "Океан" спеціалізується на виробництві і ремонті контейнеровозів, танкерів, буксирів, барж водотоннажністю до 350 тис. тонн. Суднозавод має у розпорядженні, зокрема, найбільший у Європі сухий док, технологічні лінії з будівництва великотоннажних суден, а також водну акваторію площею 42 га.

Нагадаємо, раніше Офіс Генерального прокурора домігся арешту майна Миколаївського суднобудівного заводу "Океан". Таке рішення було ухвалено в рамках кримінальної справи про незаконне заволодіння майном заводу і доведенні його до банкрутства.

Топ коментарі
+12 Ksenia VB
так власник росіский... а значить, дружній для нашого рябошапка.
показати весь коментар
23.01.2020 15:50
+7 Zelya Vsyo
Параша все последние 25 лет целенаправленно уничтожала судостроительную промышленность Украины через Чуркиных (ЧСЗ), Юсуфова (Океан) и Суку православную (ХСПО и Океан). Пришёл на "Океан" патриот Украины Капуцина- параша руками зелиных зебилов пытается уничтожить и его. Правда, государственный "61 коммунара" тоже не процветает, но его целенаправленно уничтожали обычные воры сидящие на гос. кормушке.
показати весь коментар
23.01.2020 18:14
+6 Лео Кот
если завтра война они будут стрелять в спину ВСУ.....

44:25 В некоторый момент люди в СБУ и ГПУ работали на российского олигарха, который задался целью уничтожить завод "Океан"Источник: https://censor.net.ua/v3170475
показати весь коментар
23.01.2020 15:53