Перелізла через паркан, спробувала кинути телефон в Бабікова, чинила спротив, - ДБР розслідує "факт можливого порушення громадського порядку" Чорновол. ВIДЕО

31196 383

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань почали досудове розслідування за фактом можливого порушення народним депутатом VIII скликання громадського порядку.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Держбюро розслідувань.

Зазначається, що розслідування проводиться за фактом можливого порушення громадського порядку "за мотивами явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, пов'язаною зі спротивом представникові влади, який припиняв хуліганські дії" (ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, близько 11:00 28 січня жінка проникла на територію, що охороняється ДБР (вул. С. Петлюри, 15) через паркан із колючим дротом. Після цього зайшла в актовий зал, де проходив брифінг першого заступника директора ДБР, і під час його виступу спробувала кинути в нього мобільний телефон.

У зв'язку з цим жінку вивели із залу проведення брифінгу. До того ж, під час супроводу до виходу, вона чинила спротив правоохоронцям.

"Зараз тривають першочергові слідчі дії. У разі доведення провини, народному депутату VIII скликання загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 5 років", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, заступниками директора Державного бюро розслідувань стали Олександр Бабіков і Олександр Соколов. Бабіков працював в юридичній фірмі Aver Lex і захищав утікача Віктора Януковича, хоча сам він заперечував це.

Топ коментарі
+84 One Reader
Пєрєлєзла черєз забор і кінула в Бобікова тєлєфон? Татишо !!!!!! Страшноє прєступлєніє !!!!
«Командира разведки "ОПЛОТ" задержали после того, как он несколько раз выстрелил в сотрудников полиции. Сообщается, что злоумышленник также пытался выстрелить в голову полицейскому, когда тот наклонился над раненым коллегой, но оружие второй раз дало сбой, и стрелок скрылся.
Через несколько часов после преступления его задержали и объявили о подозрении по статье о хулиганстве (ч.4 ст.296) УК Украины.
Раненого офицера полиции прооперировали, его состояние удовлетворительное.»
показати весь коментар
28.01.2020 23:31
+79 Володимир Д
По сравнению с любым зелебобиком Татьяна - эталон психического здоровья.
показати весь коментар
28.01.2020 23:43
+48 Mamay1648
Представляете, колючку перелезла, молодец какая и в форме хорошей. Вот если б ГБР туда полезли… половина болталась бы на проволоке, как цветы в проруби.
показати весь коментар
28.01.2020 23:38