Російські окупанти застосовують на Приазов'ї протипіхотні міни уповільненої дії. ВIДЕО

8014 21

Неподалік від позицій на маріупольському напрямку українські захисники знаходять міни, яких тут не було вже доволі давно. Це ПОМ-2 - протипіхотні осколкові міни натяжної дії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Зазначається, що тільки за добу окупанти використовували їх 5 разів. Розкидаються вони дистанційно і спрацьовують хаотично від 4 до 100 годин після обстрілу.

Захисники кажуть, такі міни обладнані некерованим механізмом самоліквідації, який може спрацювати в будь-який момент. В радіусі 7 метрів осколки вбивають, далі - важкі поранення.

"Військовослужбовці переконані, що керують бойовиками російські куратори. Це відчувається і в підготовці, і в систематичних ротаціях з того боку. Навчилися вже відрізняти "молоде поповнення" окупантів, коли випускники військових училищ РФ проходять практику на українському Донбасі, і професійних російських військових — тоді стає гарячіше. Втім, наші захисники завжди готові дати гідну відсіч агресору", йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+5 Myroslav Hrabovsky
Впрочем, наши защитники всегда готовы дать достойный отпор агрессору", говорится в сообщении.Источник: https://censor.net.ua/v3172998

Цензор скурвився і замовчує правдиву інформацію з фронта.
показати весь коментар
31.01.2020 12:40
+4 Андрей Королько a621a273
ВОТ,они применяют и не стесняются,а мы стоим на коленях,стесняемся и просим не стрелять,ибо одному клоуну и 73% лохов стыдно и не уютно.
показати весь коментар
31.01.2020 13:38