Якщо не вистачає розуму і свідомості, нехай хоч так зрозуміють, - Кличко просить правоохоронців штрафувати порушників карантину. ВIДЕО

8375 61

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до МВС та контролюючих органів пильно перевіряти киян і заклади, які порушують обмежувальні заходи, і складати протоколи і штрафувати їх.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

"Вірус поширюється. Єдиний шанс зупинити його – максимально обмежити контакти між людьми. Максимально дотримуватися запроваджених заходів і рекомендацій! Я звертаюся до МВС та контролюючих органів пильно виявляти порушників, складати протоколи і штрафувати. Якщо в когось самого не вистачає розуму і свідомості, нехай так зрозуміє! І не наражає на небезпеку людей навколо", - наголосив Кличко.

Він повідомив, що у столиці за минулу добу кількість киян, що захворіли на COVID-19, зросла до 31 особи. Так, вчора ввечері місто отримало від Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" ще 3 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Всі троє киян, що захворіли - чоловiки. Двоє з них лікуються вдома на самоізоляції. Один - 51-річний киянин, що повернувся iз Франції, - 21 березня був госпiталiзований до Олександрівської лікарні із симптомами ГРВІ.

Серед хворих 21 людина перебуває в лікарні, 10 лікуються вдома на самоізоляції. Із госпіталізованих – 20 киян отримують допомогу в Олександрівській лікарні, одна особа – в міській клінічній лікарні № 4.

Кличко також повідомив, що на сьогодні експрес-тестами і лабораторними дослідженнями протестовано 1355 киян.

Державна установа "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" перевіряє на підтвердження чи спростування діагнозу на коронавірус ще понад 30 зразків.

Топ коментарі
+14 кацахол
У нас дві сім'ї з Єгипту прилетіли, ходять по магазинам. Жіночка вся червона і бухикає, аж мєнти розбігаються.
показати весь коментар
25.03.2020 12:48
+14 сидор сидоров 945e588f
Зашибись.Сами отправили всех вернувшихся без проверки домой,сами разогнали проблему по Украине,а виноваты люди?Уймитесь уже.
показати весь коментар
25.03.2020 12:51
+13 вау
Если не хватает ума и сознания, пусть хоть так поймет, - Кличко просит правоохранителей штрафовать нарушителей карантина - Цензор.НЕТ 4076

......................... Ця влада доведе Україну до нового голодомору !!!
показати весь коментар
25.03.2020 12:53