Львівський бронетанковий завод передав військовим шість танків Т-64, - Укроборонпром. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

10307 68

ДП "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", передав для потреб Міністерства оборони чергову партію з шести одиниць танків Т-64.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт "Укроборонпрому".

"Ми не знаємо, скільки ще буде тривати карантин та як будуть змінюватися його умови, проте, наразі ми справляємось із роботою і передаємо чергову партію танків Т-64 нашим військовим. Бажаємо нашим захисникам, собі та всій Україні міцного імунітету для перемоги над вірусом і зовнішнім агресором", –  додав Віктор Андрощук.

Зазначається, що згідно з контрактом підприємство відправило вже понад пів сотні одиниць відремонтованої і модернізованої бронетехніки - це танки Т-64 і Т-72, ​​броньовані ремонтно-евакуаційні машини БРЕМ-1, а також броньовані гусеничні пожежні машини ГПМ-54.

"Це для нас нелегке випробування, адже частина бронетехніки відремонтована в умовах карантину. Нами були здійснені всі необхідні заходи щодо недопущення поширення коронаровірусу на ЛБТЗ. Зокрема, із більше ніж семиста працівників підприємства більша частина відправлена на простій, частина співробітників працює вдома дистанційно, якщо це дозволяє виконувати їх посадові обов’язки. Але для того, аби вчасно виконати ДОЗ – майже третина працівників (в основному, робочих спеціальностей) виходить на роботу. У нас вдосталь приміщень, тому скупчень працівників немає. Медиками на прохідній проводиться температурний скринінг і лише якщо працівники відчувають себе повністю здоровими – вони перетинають контрольно-пропускний пункт підприємства", – наголосив " Андрощук.

Також на підприємстві самостійно шиють маски для потреб працівників.

Львівський бронетанковий завод передав військовим шість танків Т-64, - Укроборонпром 01
Львівський бронетанковий завод передав військовим шість танків Т-64, - Укроборонпром 02
Львівський бронетанковий завод передав військовим шість танків Т-64, - Укроборонпром 03
Львівський бронетанковий завод передав військовим шість танків Т-64, - Укроборонпром 04

Топ коментарі
+6 Nickol Nickols
Почему во время шестилетней войны с Россией заводы Укроборонпрома не работают четыре смены в сутки? Хотелось бы власти сказать .что Московии нужна вся колония Украины и она не остановиться, или кто то уже в кабинетах сдал Украину? Львовский бронетанковый завод передал на передовую шесть танков Т-64, - Укроборонпром - Цензор.НЕТ 7569
показати весь коментар
25.03.2020 18:09
+5 Denn Dancer
Может потому, что ты не выделил миллиарды долларов из своего кармана на это ???
показати весь коментар
25.03.2020 18:18
+5 Denn Dancer
Ну с дивана виднее. Беги на завод и выпусти за смену! В чём проблема ??????
показати весь коментар
25.03.2020 18:19