"Ці йо@ані перукарі, які ходять по домівках, якого х@я вони це роблять?" - мери італійських міст емоційно просять громадян дотримуватися карантину. ВIДЕО

48315 138

Мери низки міст Італії записали емоційне звернення до громадян, закликаючи їх залишатися вдома в умовах епідемії коронавірусу і не порушувати карантин.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Открытый мир.

Нагадуємо, в Італії кількість загиблих від коронавірусу на вечір 25 березня становить 7 503 особи.

Топ коментарі
+35 Paulo Kit
Vitaliy Kolomiets8 год
Десь так виглядали бойові медики 66го госпіталя в липні 2016, коли горіла Марїнка-Красногорівка. Теж бійці лежали в коридорах, а медики спали покотом.
Чергували тоді як і зараз в Києві будуть чергувати 24/7, а не як записано в графіку.Всі свідки Яна Дугарь в #справаШеремета підтверджують роботу non-stop в той час, але цього обвинуваченню не достатньо.
Як і недостатньо того, що Яна на 10 см вища за т.з. "розвідницю", не мала жодних контактів з Антоненко, а з Кузьменко до 2019 року, пройшла поліграф і ще купа всього.
Сьогодні отримали клоптання про продовження строку цього ганебного і фальшивого розслідування ще на 2 місяці. По Яні хочуть продовжити, бо десь по одному з десятків бійців в медичній картці підпис Яни не такий. Тому проводять експертизу.
Я не знаю, чи є Віктор Трепак у ФБ, але дуже розраховую, що він бачив ці фото виснажених медиків. Так виглядали наші бойові медики в перші роки війни і в часи активних боїв, так вигладала Яна та інші з 66го.
Просто подумайте: який Київ, яке фотографування камер? Майте сміливість припинити цей поліцейській абсурд і зневагу гідних людей.
Мэры итальянских городов эмоционально просят граждан соблюдать карантин - Цензор.НЕТ 9622 Мэры итальянских городов эмоционально просят граждан соблюдать карантин - Цензор.НЕТ 9263
показати весь коментар
25.03.2020 21:19
+32 Никита Ник
повезло итальянцам с мэрами, видно, что реально переживают...
показати весь коментар
25.03.2020 21:17
+10 Hohol Hohol 5de49163
либерастия и пандемия не совместимы... В Китае бы просто собаку пристрелили и хозяина арестовали, и все дела, сразу бы остальным перехотелось выходить на улицу, к сожалению в данной ситуации это правильно и главное результативно
показати весь коментар
25.03.2020 21:17