Лакшері-палати для VІР-ів: як будуть лікувати чиновників від коронавірусу. ВIДЕО

23203 200

Не такий страшний коронавірус, як вірус корупції, який в Україні з особливим цинізмом супроводжує пандемію. У новому випуску "Без цензури" Марина Данилюк-Ярмолаєва розповідає про одиночні палати для VIP-пацієнтів на тлі медичного колапсу по всій країні.

Облаштувати ізольовані від інших приміщень палати площами не менше 13 квадратів із затіненими вікнами, зарезервувати кращий медперсонал і операційні з необхідними ліками - це далеко не повний перелік того, як збираються лікувати можновладців від коронавірусу за рахунок решти українців.

Хто ініціював і підписував накази про особливі умови для депутатів та інших слуг народу? Наскільки це законно? Чому київська влада не може узгодити навіть версії небилиць про лакшері-палати для особливих пацієнтів?

Тим часом, поки VIP-и бронюють собі медперсонал, в регіонах медики заражаються коронавірусом, оскільки не мають елементарних засобів захисту.

Дивіться "Без цензури" - проєкт журналістських історій на Youtube спеціально для Цензор.НЕТ. Нічого особистого - самі факти.

Підписуйтесь на youtube-канал "Цензор.НЕТ"

Як відомо, ексглава СБУ Валерій Хорошковський, заразився COVID-19 на французькому курорті Куршевель, де він відпочивав з представниками вищих політичних і бізнесових кіл України та Росії.

Крім Хорошковського,  у Франції заразився народний депутат Сергій Шахов.

До того ж, вірус COVID-19 виявлено у нардепів Вельможного з "Довіри", Горбенка зі "Слуги народу" і позафракційного Рудика.

25 березня Bihus.Info опублікував наказ київської влади, який був розісланий у столичні лікарні, про створення особливих умов для лікування від коронавірусу так званих VIP-пацієнтів.

Серед вимог: ізольовані палати площами не менше 13 кв. м, затемнені вікна, зручна комунікація з операційними та іншими відділеннями, наявність окремого резерву лікарських засобів та резервація окремих операційних.

Топ коментарі
+64 18c49ed2
Лакшери-палаты для VІР-ов: как будут лечить чиновников от коронавируса - Цензор.НЕТ 9026
показати весь коментар
26.03.2020 12:35
+53 18c49ed2
Лакшери-палаты для VІР-ов: как будут лечить чиновников от коронавируса - Цензор.НЕТ 4283
показати весь коментар
26.03.2020 12:36
+30 18c49ed2
Лакшери-палаты для VІР-ов: как будут лечить чиновников от коронавируса - Цензор.НЕТ 1922
показати весь коментар
26.03.2020 12:38