Державну підсумкову атестацію для 4-х і 9-х класів буде скасовано, а ЗНО перенесено, - т.в.о. голови Міносвіти Мандзій. ВIДЕО

18788 13

Цього року Державну підсумкову атестацію (ДПА) у 4-х і 9-х класах буде скасовано, ЗНО - відтерміновано.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міносвіти, про це повідомила т.в.о. голови Міносвіти Любомира Мандзій.

"Навчальний рік в Україні завершиться так, як передбачено чинним законодавством, - це перше липня", - сказала вона.

Що стосується учнів 11 класу, то якщо учні повернуться в школи після карантину в травні, то пробне зовнішнє незалежне тестування відбудеться також у травні, а основна сесія ЗНО розпочнеться орієнтовно після 20-х чисел червня.

Якщо ж навчання після карантину почнеться лише в червні, то пробне ЗНО буде організовано на початку червня.

"Завершення навчального року для випускників 11-х класів залежатиме від завершення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання", - додала Мандзій.

Що стосується державної підсумкової атестації для учнів 4 і 9 класів, то за словами в.о. міністра, така атестація буде скасована.

Топ коментарі
+5 olele
Переклад: навчання дітей - цілковито на совісті їх родин.
Персоналітет в освіту входить без стуку й попереджень.
показати весь коментар
26.03.2020 14:48
+4 marusia klimova
А можна, поки коронавірус лютує, зробити тест на знання української хочаб пєрпіздєнту? Єсі шо, ми скинемось на ікспердів-вчителів молодших класів!) Можна в скайпі. Хочаб паржом у самоізоляції!)))
показати весь коментар
26.03.2020 14:57
+3 Red_Sky_On
Ты еще инвестиционную няню вспомни! Державну підсумкову атестацію для 4-х і 9-х класів буде скасовано, а ЗНО перенесено, - т.в.о. голови Міносвіти Мандзій - Цензор.НЕТ 6635
показати весь коментар
26.03.2020 15:04