На Івано-Франківщині підтвердили коронавірус у поліцейського, перевірять 20 його колег. ВIДЕО

4488 23

В Івано-Франківській області на коронавірус захворів співробітник Національної поліції.

Про це повідомив під час брифінгу головний санітарний лікар області Руслан Савчук, передає Цензор.НЕТ.

"Стосовно двох поліцейських. Щодо поліцейського - є лабораторно підтверджений COVID-19, він перебуває в лікарні, стан його здоров'я середньої тяжкості. Коло контактних осіб відоме. Проводиться дезінфекція приміщень, де він перебував, контактні особи вже на самоізоляції. Інша поліцейська, яка була з ним тоді в одній групі і надавала допомогу по тій екстреній допомозі, щоб госпіталізувати наші перші випадки, щодо неї лабораторно негативний результат дослідження, але вона також перебуває на самоізоляції", - повідомив Савчук.

Керівник поліції Прикарпаття Володимир Голубош заявив, що близько 20 колег поліцейського, у якого виявили коронавірус, пройдуть експрес-тести на COVID-19. Вони також перебуватимуть у самоізоляції.

Савчук також розповів, що священник, у якого підтвердили коронавірус, перебуває в інфекційному відділенні райлікарні, куди був госпіталізований із самого початку. Стан його здоров'я середньої тяжкості, є позитивна динаміка.

За словами санлікаря, загалом по області підтвердили 16 випадків коронавірусу. З хворими в загальному контактували 84 людини - всі вони зараз на ізоляції та під повним медичним наглядом.

Топ коментарі
+5 Ihor V
радуцкие и зеленские просрали весь госрезерв защитных масок, теперь вот результат: медики, а теперь полицейские с короновирусом.
лучше бы эти зеленые уроды-барыги подохли от эпидемии!
показати весь коментар
26.03.2020 16:00
+3 Ali Hasan
От мене викликали на роботу, але у транспорт пускають лише при наявності перепустки. Зупиняється автобус чи тролейбус і з нього виходить поліцейський (чомусь у бронежилеті🙄) та у передніх дверях перевіряє перепустку. Перепустку можна отримати лише на роботі, тому перший раз треба їхати своїм ходом.
показати весь коментар
26.03.2020 15:58
+3 Підлога Маккартні
Всі лякають Італією. Але якщо подумати, хоч трохи, що там дійсно коїться. Гори трупів? так згоден, гори трупів, але чому. А ось чому.
Що роблять з померлими після констатації смерті чи після дій паталагоанатома? Правильно. Видають родичам, щоб ті поховали, закопали померлого у землю.
Що зараз відбувається в Італії? Трупів не закопують, а спалюють в прах, бо тіпа вірус може від померлого перейти живим
А тепер скажіть скільки у них отих там крематорії і яка їх пропускна здатність?
Звідси випливає, що трупаки лежать штабелями і їх возять камазами, бо банально не встигають спалювати. А потім жахлива картинка на ТВ.
Уяви, що нема коронавіруса, і трупи не закопують а спалюють. Була б та сама картинка
показати весь коментар
26.03.2020 16:10