Цензор.НЕТ

02.04.16 13:08

"Ми зовсім не відчуваємо Вашої підтримки", - голова Одеської митниці Марушевська звернулася до Порошенка. ВІДЕО

Голова Одеської митниці Державної фіскальної служби (ДФС) Юлія Марушевська закликає Президента Петра Порошенка завершити реформи на митниці.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона заявила у своєму зверненні до глави держави.

"Ми зовсім не відчуваємо Вашої підтримки. Коли Ви мене представляли в Одесі, Ви сказали, що впевнені, що я тут буду працювати чесно, і підтримали наші наміри в проведенні реформ. Ви заявили, що завдяки моєму призначенню кардинально зміниться ситуація на Одеській митниці та відкриється новий митний термінал, який буде надавати людям сучасний сервіс. Я обіцяла, що на Одеській митниці ні я, ні моя команда не братимемо участі в корупційних схемах. Я стримала своє слово", - заявляє чиновник.

"Замість того щоб працювати на реформи, нас змушують відбиватися від незрозумілих перевірок. 6 інстанцій останні тижні паралізують нашу роботу.

У березні київські чиновники вкрали у нас вантажів на понад 100 млн грн. Це робиться не проти мене, це робиться проти Одеси, проти розвитку регіону, проти доріг в області.

"Сьогодні я змушена звернутися до Вас, Петре Олексійовичу, публічно, оскільки реформа знаходиться під серйозною загрозою. Ми зробили всі можливі заклики до керівництва. Ми зробили все, щоб змінити цю ситуацію. Але величезний тиск на кожному кроці триває. Дозвольте Вас запитати: для чого Ви підтримали моє призначення? Для чого це будівництво Відкритого митного простору? Для чого ці нові чесні люди, яких без гідної зарплати стара система зламає і змусить жити на хабарі? Ми всі чекаємо від Вас швидких, радикальних кроків підтримки", - сказала Марушевська.

Читайте також: Активісти перекрили трасу на Київ із вимогою відставки прокурора Одещини Стоянова, - керівник обласного "Правого сектора". ФОТО

Для того, щоб реформа на Одеській митниці відбулася, необхідно три основні речі:

1. Законопроект, який вже зареєстрований в парламенті і потребує термінового розгляду. У ньому, серед іншого, передбачено збільшення заробітної плати працівникам митниці.

2. Імплементація автоматизованої системи, яка до мінімуму зведе корупційну складову і європеїзує митний сервіс, створить єдине вікно.

3. Щоб були зупинені усі надумані перевірки, через які стара система та заангажовані чиновники намагаються блокувати нашу роботу.

Ми дуже багато часу втратили на боротьбу з системою. Ми не боїмося. Ми зробимо все, для того, щоб реформа була успішною. Всі люди, які працюють зі мною, день і ніч стараються для того, щоб досягти результату.

Я впевнена ,що незважаючи ні на що, Україна зміниться, адже ми вже пройшли точку неповернення. Ми не хочемо бути ширмою для імітації реформ. Тих, хто йтиме проти старої системи буде більше і більше. Ми вчимося об'єднуватися. А Ви з ними чи з нами? Вам ця реформа потрібна? Я сподіваюся, що так.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики