Цензор.НЕТ

23.04.16 19:50

Робота поліції Рівненщини стала початком вирішення проблеми нелегального видобутку бурштину, - Деканоідзе. ВІДЕО

Питання нелегального видобутку бурштину розглянули сьогодні, 23 квітня, на міжвідомчій нараді під головуванням заступника голови МВС України Сергія Ярового.


У нараді взяли участь керівники Нацполіції та її структурних підрозділів, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, керівники главків поліції Рівненської, Волинської та Житомирської областей, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікації Національної поліції України.

Заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий наголосив на необхідності координації зусиль усіх відомств при попередженні незаконного видобутку бурштину. Для цього керівники правоохоронних органів трьох областей - Рівненської, Житомирської і Волинської - повинні налагодити між собою прямий зв'язок.

"Перш за все і найголовніше - координація між вами", - наголосив Сергій Яровий.

За словами глави Національної поліції Хатії Деканоідзе, питання протидії незаконному видобутку бурштину розглядалося на засіданні за участі тодішнього Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, щоб підійняти це питання на державний рівень.

"Але поки це станеться, поки буде законодавча база - ми повинні розуміти, які в нас ризики і які виклики", - підкреслила Хатія Деканоідзе.

Вона зазначила, що та робота, що вже зроблена правоохоронцями на території Рівненщини, є початком вирішення проблеми, оскільки наразі вдалося зменшити рівень стихійного видобутку бурштину.

Читайте також: Припинено незаконний видобуток корисних копалин на території заповідного фонду на Тернопільщині, - Нацполіція

"Давайте приймемо рішення - що ми робимо, куди йдемо, і що потрібно для того, аби на поліцейському рівні ми вирішили цю проблему", - наголосила голова Національної поліції України.

Начальник поліції Рівненщини Сергій Князєв повідомив про заходи, що їх вживають поліцейські для недопущення нелегального видобутку бурштину на території області. Він також зазначив, що планує ініціювати створення поліцейських станцій, подібних до тих, що вже відкриті на Тернопільщині. У Рівненській області поліцейські станції створюватимуть на території віддалених населених пунктів, які вражені "бурштиновою лихоманкою".

"Якщо такі превентивні заходи здійснювати поступально, як ми робимо зараз, ми утримаємо цю ситуацію упродовж якогось часу. А далі потрібно, щоб державна влада внесла якісь пропозиції щодо цього бізнесу", - зазначив Сергій Князєв.
Нагадаємо,за ініціативи голови Національної поліції України у Рівненській області на базі Сарненського відділення поліції створений і функціонує штаб з питань протидії нелегальному видобутку бурштину. Нещодавно Денокаізде відвідала штаб під час робочого візиту на Рівненщину.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики