Цензор.НЕТ

29.06.16 23:33

Силовики різного роду заробляють на контрабанді через лінію розмежування, - Тука. ВІДЕО

Хто безпосередньо контролює лінію перетину, той і заробляє - це і військовослужбовці, і представники прикордонної служби, і співробітники СБУ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

"Під час обмежень у торгівлі виникають з обох боків певні структури: здебільшого це структури, які мають контролювати дотримання цього режиму блокади. Вони будують, відверто кажімо, злочинні зв'язки між собою і починають на цьому відверто заробляти гроші. Здебільшого це силовики різного ґатунку", - зазначив він.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Ситуація на Донбасі ускладнилася. Ворог застосував важкі міномети, танки та 122-мм артустановки, - прес-центр штабу АТО

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб додав: "Хто безпосередньо контролює лінію перетину, той і заробляє - це і військовослужбовці, це і представники прикордонної служби, СБУ і донедавна представники МВС. Всі абсолютно, немає святих. Але це не означає, що навколо зрада і всі покидьки, абсолютно ні. На жаль, покидьки є в кожному великому колективі".

За словами Туки, чим довше утримується стан так званої "блокади", тим потужнішими стають ті люди, які чинять спротив.

"Найкращий шлях до повернення миру - це є поновлення горизонтальних зв'язків, в тому числі бізнесових. Хто найбільш чинить спротив таким діям? Саме ті люди, які користуючись своїми службовими повноваженнями або посадами, заробляють на цих обмеженнях чималі статки. Парадокс цієї ситуації такий: чим довше утримується стан так званої "блокади", тим потужнішими стають ті люди, які чинять спротив", - зауважив він.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: "Фантом" затримав партію товарів на Донеччині, яку незаконно намагалися доставити на окуповану територію. ФОТОДивитися коментарі → ← Назад до рубрики