Цензор.НЕТ

09.08.16 11:08

"Можливо, цей замах було інсценовано самим Плотницьким", - Бутусов про вибух машини ватажка "ЛНР". ВIДЕО

Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов висловив припущення про те, що вибух машини ватажка терористів "ЛНР" 6 серпня міг бути інсценований самими бойовиками і пов'язаний із перерозподілом грошових потоків на окупованій території.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Бутусов сказав в ефірі 5 каналу в програмі" Час. Підсумки дня".

"Я думаю, що це боротьба за грошові потоки. Всі замахи і знищення ватажків бойовиків, таких, як Дрьомов, Бєднов, Мозговий - це було знищення силових структур, які контролювали певні підприємства, певні фінансові потоки, певні ринки. Плотницький все це взяв під себе. Але війна за владу і за гроші там не припинилася ...

... Досі відсутня конкретна інформація про його стан (Плотницького - ред.). Якщо зважати на вигляд його машини, є великі сумніви, що це був замах. Можливо, цей замах було інсценовано самим Плотницьким. Подивімося, як знищували Мозгового. По-перше, там була керована протіпіхотна міна, і там були автоматники - для того, щоб дійсно ніхто не вийшов. По кожному автомобілю були кулеметні черги - вони були, як решето ... Бєднова розстріляли з великокаліберних кулеметів і добили з вогнеметів. Там взагалі нічого не залишилося. Тут же дуже незначні пошкодження машини", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ватажок "ЛНР" Плотницький стверджує, що повернувся до роботи після замаху

Бутусов припустив, що Плотницький доб'є когось із місцевих бойовиків.

Нагадаємо, 6 серпня російське агентство РИА Новости повідомило, що в окупованому Луганську підірваний автомобіль ватажка терористичної організації "ЛНР" Ігоря Плотницького. Пізніше сепаратист Олег Царьов поінформував, що внаслідок вибуху Плотницький перебуває в лікарні у важкому стані.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики