Цензор.НЕТ

11.08.16 11:37

"Ми плануємо оскаржити це рішення", - заступник голови Меджлісу Умеров про примусову психіатричну експертизу. ВIДЕО

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров упевнений, що суд ухвалить рішення відправити його на примусову судово-медичну експертизу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі 112 Україна.

"У мене дійсно є якісь захворювання, навіть є інвалідність. Але психіатричних захворювань у мене ще не було ... Ми впевнені, що рішення буде на підтримку слідчого і прокурора".

Він підкреслив, що має намір оскаржити це рішення.

Засідання сімферопольського суду з приводу відправлення його до психіатричного стаціонару, де повинні провести судмедекспертизу, має відбутися сьогодні.

Раніше адвокат Умерова Марк Фейгін заявив, що проходження примусової судово-психіатричної експертизи завдасть шкоди здоров'ю його підзахисного.

Також читайте: "Навряд чи чотири дезертири спричинили б такий великий переполох", - заступник голови Меджлісу Умеров про активність військових РФ в окупованому Криму

Як повідомив глава ЦВК Курултаю кримських татар Заїр Смедляєв, у вівторок, 9 серпня, Ільмі Умеров був на допиті у ФСБ, де йому і вручили повістку на 11 серпня. Раніше Ільмі Умеров подав скаргу на постанову про порушення кримінальної справи. Він також направив на ім'я слідчого ФСБ заяву про відмову добровільно проходити амбулаторну судово-психіатричну експертизу, розцінивши її як спробу дискредитації особистості і приниження ділової репутації.

Щодо Ільмі Умерова російські правоохоронні органи в окупованому Криму порушили кримінальну справу за ст.. 280.1 КК Росії (сепаратизм).

У російському правозахисному центрі "Меморіал" назвали кримінальне переслідування заступника голови Меджлісу кримських татар Ільмі Умерова в анексованому Криму незаконним і політично мотивованим, оскільки він не закликав до насильницьких дій.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики