Цензор.НЕТ

19.09.16 10:35

Ніяких підстав для повернення делегації Росії до повноцінної роботи в ПАРЄ немає, - Парубій. ВIДЕО

За два роки Росія не виконала жодної резолюції, яку ухвалила ПАРЄ.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій вважає, що ніяких підстав для повернення делегації РФ до повноцінної роботи у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) немає. Про це він повідомив на засіданні комітету ПАРЄ, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна.
"За останні два роки жоден пункт жодної з резолюцій, які ухвалювала Парламентська асамблея Ради Європи, Росією не було виконано. Коли я чую голоси про те, що час повернути делегацію РФ до повноцінної роботи в Парламентській асамблеї, у мене виникає питання, які підстави для цього є і які кроки зробила РФ, щоб повернутися в коло держав, для яких права людини, гідність держав є найвищою цінністю. На мою думку, ніяких підстав для цього немає. Я переконаний, спроби загравати з агресором, тільки заохочують його агресивні дії", - сказав Парубій.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": "Насколько мне известно, хотят уйти и другие делегации. Они не примут возвращение представителей РФ в ПАСЕ", - Арьев о возобновлении права голоса России в Ассамблее

Раніше голова МЗС Павло Клімкін заявив: "Якщо російську делегацію відновлять у праві голосу, ми відмовимося брати участь у роботі ПАРЄ".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики