Цензор.НЕТ

23.09.16 21:33

На кропивницьких суддів Галагана і Ткаченко буде подано заяву до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, - Геращенко. ВІДЕО

Народний депутат України, радник голови МВС Антон Геращенко заявив про направлення до Вищої Кваліфікаційної комісії суддів заяви для звільнення суддів Олексія Галагана і Людмили Ткаченко.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Геращенко зазначив: "Готую заяву до Вищої Кваліфікаційної Комісії суддів з вимогою розглянути питання про звільнення двох суддів із Кропивницького.

1. Першого - Олексія Галагана, за дії несумісні зі статусом судді - втечею від поліцейських після затримання п'яним за кермом.

2. Другу - Людмилу Ткаченко, за винесення завідомо неправосудного рішення про зняття всіх звинувачень щодо судді Олексія Галагана, незважаючи на наявність відеозапису, що доводить факт непокори законним вимогам патрульних поліцейських".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Апеляційний суд Кропивницького виправдав суддю Галагана, затриманого за керування авто у нетверезому стані, - Сініцин. ФОТОрепортаж

"Дивує інше - наскільки сильна кругова порука в судах України.

Здавалося б, справа резонансна. Є відеозапис того, як суддя не корився патрульним і просто, як останній боягуз, утік від них.

Олексієві Галагану - залишалося лише отримати й оплатити адмінштраф і сподіватися, що цього разу пронесло. Але ні! Почуття безкарності перемогло почуття самозбереження" - продовжив нардеп.

На відеозаписі затримання судді Галагана на 3 хвилині 45 секунд чітко видно те, що не побачила суддя Ткаченко - факт протидії законним вимогам поліцейських - втеча з місця оформлення адмінпротоколу.

Тепер доведеться понести відповідальність за все скоєне".

"Не всі судді в Україні такі, як ці двоє. Є багато хороших і чесних людей серед українських суддів. Вони й повинні залишатися працювати далі в системі правосуддя", - резюмував Геращенко.

Також він виклав відео поведінки п'яного судді.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики