Цензор.НЕТ

18.10.16 13:17

Порошенко має переконати власну фракцію голосувати за спецконфіскацію коштів Януковича, - Бурбак. ВIДЕО

Фракція "Народний фронт" наполягає на внесенні до порядку денного Верховної Ради законопроекту про спецконфіскацію коштів Януковича і звертається до Президента Петра Порошенка з проханням переконати ту частину своєї фракції, яка відмовляється за нього голосувати.

Про це заявив керівник фракції Максим Бурбак, виступаючи з парламентської трибуни, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу політсили.

"У бюджеті 2017 року ці гроші вже закладено в дохідну частину, але хочу нагадати, що відсутність конфіскації означає нереальність бюджету, відсутність справедливості. Президент повинен переконати свою фракцію голосувати. Вся повнота виконавчої влади в руках Президента. І для фінансування видатків виконавчої влади цей закон повинен бути ухвалений", - підкреслив Бурбак.

Також читайте: Закону про спецконфіскацію активів Януковича протидіють Опоблок, "Батьківщина" і єврооптимісти, - Пашинський

Він також зазначив, що законопроект про механізм спецконфіскації №5142 було розроблено спільною групою депутатів і Мін'юсту та внесено Кабміном. Його схвалили міжнародні експерти, він відповідає міжнародним стандартам.

"Фракція "Народний фронт" наполягає на внесенні законопроекту про спецконфіскацію до порядку денного і звертається до депутатів подумати про українців, а не про Януковича, і підтримати цей законопроект. Його підтримують і Президент, і Прем'єр-міністр", - наголосив керівник фракції.

Він також нагадав, що депутати "Народного фронту" розробили законопроект №5088, яким конфісковані активи заплановано спрямувати у такій пропорції: 50% на оборону і нацбезпеку, а це близько 18,5 мільярдів гривень, а інші 50% - на допомогу пенсіонерам із мінімальною пенсією та бюджетникам.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Неприйняття закону про спецконфіскації означатиме, що Рада "працює на злочинців, які крали величезні кошти", - Порошенко

У разі ухвалення законопроекту про спецконфіскацію понад 9 мільйонів пенсіонерів отримають допомогу у розмірі 1130 гривень, а більше 3 мільйонів педагогів і медиків - допомогу в розмірі 1400 гривень.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики