Цензор.НЕТ

20.10.16 14:13

Фракція "Народного фронту" має намір підтримати проект бюджету-2017 у першому читанні, - Яценюк. ВIДЕО

Фракція "Народного фронту" має намір підтримати проект бюджету-2017 у першому читанні, оскільки від цього залежить фінансова стабільність країни.

Про це колишній прем'єр-міністр України, лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Вважаю, що сьогодні парламент повинен проголосувати висновки бюджетного комітету, я їх уважно вивчив. Адже ухвалення закону про державний бюджет у першому читанні - це ухвалення висновків парламенту і членів Верховної Ради щодо того, як вони бачать бюджет на наступний рік, які є пропозиції у народних депутатів України, які потім направляються в уряд, і уряд протягом двох тижнів має доопрацювати і внести до Верховної Ради доопрацьований проект закону про державний бюджет", - зазначив Яценюк.

Читайте також: "Батьківщина" категорично не голосуватиме за проект бюджету-2017, - Тимошенко

Він підкреслив, що голосування за законопроект про сецконфіскацію і ухвалення висновків бюджетного комітету є основою для фінансової стабільності країни.

"Ми так важко протягом двох років будували фундамент для початку економічного зростання, і цей фундамент ніхто не має права зірвати. Якщо голосування не відбувається - я це розцінюю як спробу підірвати уряд, і підкреслюю, вже така спроба була. Я в цій шкірі був, коли в тому числі і партнери по коаліції замість того, щоб підтримувати реформи і рух країни вперед, - займалися дискредитацією уряду і коаліції. Досить! Настав час політичної відповідальності і виважених політичних рішень. Сподіваюся, що члени парламенту усвідомлюють свою відповідальність за долю країни", - констатував Яценюк.
Він підкреслив, що фракція "Народного фронту" підтримує законопроекти про спецконфіскацію і держбюджет на 2017 рік, і закликав представників інших фракцій парламенту проголосувати за ці законопроекти.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики