За 10 днів поліція провела 5 операцій зі звільнення заручників: "Забрали телевізор і газову плиту. Матюкалися. Потім маму із собою забрали і почали вимагати 6 тис. гривень". ВIДЕО

17988 17

За останні десять днів співробітники Нацполіції провели п'ять спецоперацій зі звільнення заручників, за життя яких злочинці вимагали гроші.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікацій МВС, всі проведені заходи завершилися затриманням зловмисників. У поліції кажуть, що саме своєчасне звернення громадян до правоохоронних органів було дуже важливим компонентом успіху спецоперацій.

Фахівці МВС закликають родичів викрадених у жодному разі не потурати злочинцям і не платити викуп, а оперативно інформувати поліцію. У такому випадку шанси на швидке розкриття злочину і затримання його організаторів високі.

"Я знаю чоловіка, якого двічі викрадали тому, що першого разу мало заплатив. А коли вони дізналися, що у нього грошей більше, вони його вдруге вкрали. Вони як терористи. З ними не можна торгуватися", - каже перший заступник голови Нацполіції Вадим Троян.Дивіться: Викрадачі, переодягнуті співробітниками СБУ, викрали бізнесмена і вимагали $ 500 тисяч. Серед затриманих - колишній співробітник ГРУ РФ, - Троян. ФОТОрепортаж