Цензор.НЕТ

20.12.16 17:12

"Голосів за проект Держбюджету на 2017 більш ніж достатньо", - фракція БПП. ВIДЕО

Заступник глави фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко заперечує можливість прийняття законопроекту про спецконфіскацію цього року.

Про це він заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради, передає кореспондент Цензор.НЕТ.
За його словами, для того, щоб прийняти такий законопроект - необхідно його спочатку внести до Верховної Ради.

"Той проект, який розглядався, вже не може бути внесений, тому ми чекаємо новий. Новий зареєстрований, але, на жаль, ми не набрали потрібної кількості голосів, як ви бачили", - зазначив нардеп.

Дивіться також: Уряд поспішає з ухваленням Держбюджету-2017 до четверга, розраховуючи на кредит МВФ. Але ухвалити його сьогодні навряд чи вдасться, - Сюмар. ВIДЕО

Гончаренко також висловив упевненість в тому, що фракція "Народний фронт" підтримає прийняття бюджету без всяких ультиматумів. "Ми повинні підтримати сьогодні наш уряд і проголосувати бюджет", - заявив він.

Нардеп також зазначив, що цілком можливо прийняти компромісний закон про спецконфіскацію в січні і таким чином "закрити дірку в бюджеті".

Також читайте: "БПП підтримає проект Держбюджету - 2017 в цілому. Вважаємо, що він максимально збалансований", - Березенко

Відповідаючи на питання, чи достатньо голосів у Раді для прийняття проекту бюджету на 2017 рік, Гончаренко заявив: "Ви можете самі побачити з голосування за продовження роботи до переможного кінця. Там було 229 голосів. Це "Блок Петра Порошенка","Народний фронт" , Радикальна партія, позафракційні. Я думаю, групи "Воля народу" і "Відродження" частково дадуть голоси. Я також спілкувався з деякими колегами з "Самопомочі". Вони також хочуть підтримати бюджет. По-моєму, голосів більш ніж достатньо. Згідно з моїм прогнозом, 240-245 голосів є ... Я б дуже хотів, щоб він (бюджет, - ред.) був прийнятий до півночі, але якщо після півночі - то це вже українська традиція. Традиції потрібно поважати", - резюмував Гончаренко.

Нагадаємо, раніше депутат від "Народного фронту", член Комітету ВР з питань бюджету Олег Медуниця заявив про необхідність перегляду проекту Держбюджету-2017 зв'язку з неприйняттям Радою закону про спецконфіскацію.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики