Цензор.НЕТ

01.01.17 15:36

Російські солдати в Сирії ходять із нашивками терористичної організації "Хезболла", - користувачі соцмереж. ВIДЕО

У солдатів російської армії, які перебувають у Сирії, на руках нашивки воєнізованої ліванської шиїтської терористичної організації і політичної партії, яка виступає за створення в країні фундаменталістського ісламського режиму.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише користувач Фейсбуку Андрій Шор.

Він зазначає: "Хороший кадр. Російські солдати в Сирії з патчем "Хезболли". Покажіть ізраїльській ваті".

сирия хезболла

Читайте також: У Сирії набув чинності режим припинення вогнюДовідка: "Прапор руху "Хезболла" являє собою зелену емблему організації на жовтому тлі.

Емблема - стилізований напис حزب الله (Хезболла) - "Партія Бога". Буква Аліф у слові "Аллах" "тримає" автомат Калашникова. Крім того, в емблемі наявні глобус, книга і меч. Очевидно, загальний дизайн емблеми запозичений від іранського Корпусу Вартових Ісламської революції.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Путін вирішив скоротити військову присутність РФ у Сирії

Текст над емблемою, فإن حزب الله هم الغالبون (Фа'інна Хізб 'ллах хум ель-галібун) - цитата з Корану (5:56) "Адже партія Аллаха - вони переможуть". Під емблемою - слова المقاومة الإسلامية في لبنان (аль-муккавама аль-исламийя фі Лубнан) - "Ліванський ісламський опір".


сирия хезболла

"Хезболла" вважається терористичною організацією в США, Великобританії, Нідерландах, Канаді, Ізраїлі, Австралії і Єгипті; в провину їй ставляться терористичні акції проти цивільного населення і військових. У Росії "Хезболла" не вважається терористичною організацією, хоча в 1985 році викрала трьох дипломатів, а відомий терорист Імад Мугнія на прізвисько Гієна розстріляв дипломата Аркадія Каткова. У листопаді 2015 року заступник міністра закордонних справ РФ і спецпредставник президента Росії по Близькому Сходу і Північній Африці Михайло Богданов роз'яснив цю ситуацію тим, що "Хезболла" не скоювала терактів на території РФ і є законною суспільно-політичною силою, маючи представників у парламенті Лівану.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики