Цензор.НЕТ

07.01.17 08:32

Порошенко привітав українців із Різдвом: "Пропоную насамперед помолитися за воїнів, які захищають нас від ворога-антихриста". ВІДЕО

Президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко та дітьми Євгенією, Олександрою та Михайлом привітали українців із Різдвом Христовим.

З нагоди свята Олександра виконала на фортепіано відому композицію "Щедрик" Миколи Леонтовича, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АП.


Глава держави нагадав, що вперше цей музичний твір прозвучав сто років тому, а потім українська мелодія стала надбанням усього людства вже під назвою "Carol of the Bells". "Слухаємо її і неначе бачимо ластівку, яка несе кожному з нас щастя і благополуччя, а державі нашій - мир і процвітання", - зазначив Петро Порошенко.

Читайте також: Порошенко про Стуса: "Відважний борець проти тиранії, він став справжнім героєм нації"

Глава держави підкреслив, що Різдво Христове є великим церковним і глибоко сімейним святом.

"Незбагненне диво - народження у вертепі Сина Божого - назавжди змінило світ. Це диво нагадало, що найголовніша заповідь - любити ближніх, як самих себе. Народженню Ісуса раділи небо й земля, Діва Марія та Йосип, пастухи й волхви. Усім своїм життям Ісус долав зло і дарував віру у спасіння", - сказав Президент.

Дружина глави держави також зазначила, що світлий і радісний день Різдва надихає всіх бути чуйними й уважними, ділитися теплом своїх сердець і простягати руку допомоги. "Впевнена, що всім нам хочеться зробити світ привітним та добрішим. І для цього потрібно зовсім мало: бути гарним прикладом для своїх дітей, стати вірним другом і товаришем, любити ближнього, Україну та її народ. І тоді наші тривоги стануть надією, а сумніви розвіються відчуттям гідності", - сказала Марина.

Дивіться також: Хор виконав різдвяну пісню "Щедрик" у львівському аеропорту. ВIДЕО

Президент зазначив, що українці з давніх-давен наповнюють Різдво урочистістю та святістю, а вертепи і колядки після служби Божої стали унікальним духовним надбанням українського народу. "У це прекрасне свято, коли всі збираються за родинним столом, пропоную найперше біля святих образів помолитися за воїнів, які і в ці новорічно-різдвяні дні захищають нас від ворога-антихриста. Звертаюся до новонародженого Спасителя із проханням дати їм сил і берегти їхні земні життя. І всю нашу країну врятуй, Господи, від усякого зла", - сказав Глава держави.

"Бажаємо всім здоров'я, міцності духу, реалізації мрій і здійснення намірів, а головне - Божого благословення. Смачної куті та веселих свят, бо аж "три празники в гості". Христос народився!" - зазначив Петро Порошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики