Цензор.НЕТ

07.01.17 15:39

СБУ проведе із Савченко роз'яснювальну роботу щодо розголошення інформації про полонених, - Тандіт. ВІДЕО

Служба безпеки України проведе роботу з депутатом Верховної ради України Надією Савченко, щоб не допустити оприлюднення списків полонених і зниклих безвісти українських військовослужбовців.

Про це заявив радник глави СБУ Юрій Тандіт, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

Читайте також: Бойовики штучно занижують кількість українських заручників, - Ірина Геращенко

"Ці списки нам відомі, ми працюємо з ними. І не сумнівайтеся, ми обов'язково проведемо певну роз'яснювальну роботу (з Надією Савченко. - Ред.) у рамках чинного законодавства. Є певні закони, які обмежують викид будь-якої інформації з персональними даними. У 2015 році ми боролися, ловили шахраїв, які отримували інформацію за списками наших героїв, заручників, фактично намагалися на стражданнях людей отримати якусь вигоду", - пояснив Тандіт.

"Нові списки полонених - це не феєрверк, а важка робота. Ми не повинні використовувати цю інформацію для корисних цілей, маніпулювати цими списками, займатися політичним піаром. Важливо пам'ятати про життя цих людей, нам треба зробити все, щоб хлопці були звільнені. Треба пам'ятати про безвісти зниклих, їх понад 490 осіб. Питання в тому, для чого взагалі ці списки публікувати", - додав Тандіт.

Читайте також: Ватажок терористів "ДНР" Пушилін заявив про зміну у формулі обміну полоненими

Радник глави СБУ пояснив, що поширення прізвищ військовополонених може нашкодити їхнім близьким, які перебувають у досить важкому емоційному стані через ці події, тому "будь-яка інформація, пов'язана із заручниками, може мати характер не тільки корисної інформації, але і нашкодити їхнім рідним, дуже важливо пам'ятати про це". "Хочу запевнити, що ми робимо все для того, що врешті-решт звільнити всіх військовополонених", - резюмував Тандіт.Раніше народний депутат Надія Савченко пообіцяла опублікувати списки військовополонених і зниклих безвісти українців.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики