Цензор.НЕТ

09.01.17 20:52

"Війна триває. Путін зацікавлений у зануренні України в хаос", - доповідь російського опозиціонера Яшина про агресію РФ. ВIДЕО

Російський опозиціонер, заступник голови партії ПАРНАС Ілля Яшин презентував доповідь "Гібридна агресія Кремля", присвячену війні Росії проти України.

Про це Яшин написав на своїй сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Багато хто змирився з думкою, що війна з Україною ніби як закінчилася. На території Донбасу іноді стріляють, але мирні угоди так-сяк укладені і війна залишилася позаду. Насправді, війна триває - причому не тільки на територіях, окупованих бойовиками, але і в самому Києві. Путін докладає великих зусиль, щоб повернути Україну під контроль Кремля. Для цього він використовує методи "гібридної агресії" - пропаганду, провокації, корупцію місцевих політиків", - розповів опозиціонер.

Дивіться також: "За діяльністю "єдиноросів" можна вивчати кримінальний кодекс", - російський опозиціонер Яшин представив доповідь про зв'язки партії "Єдина Росія" з криміналітетом. ВIДЕО

"Ключовим союзником Кремля в розхитуванні ситуації в Києві стали місцеві олігархи, бізнес яких було вплетено в державну структуру ще з часів Януковича. Ці олігархи, як і Путін, зацікавлені в зануренні України в хаос. Першим це треба, щоб відновити свої позиції. Путіну це треба - щоб повернути контроль над сусідньою країною, привівши до влади лояльних політиків. Все це не жарти. Путін настільки захопився іграми у війну і "геополітичне суперництво", що у Росії взагалі не залишилося союзників у світі. Нашу країну стали сприймати як агресивну і непередбачувану державу, від якої постійно варто чекати загроз. Такі країни, як показує історія, часто погано закінчують - якщо їх несамовитих лідерів вчасно не зупинити (причому зупинити повинен сам народ Росії - це в наших спільних інтересах). За час новорічних свят я підготував аналітичний огляд, присвячений "гібридній агресії" Путіна, за допомогою якої він намагається прибрати до рук Україну. Почитайте", - зазначив Яшин.
Выдео: Sota.Vision
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики