Цензор.НЕТ

10.01.17 14:35

Засідання суду у справі про розстріли людей на Майдані перенесено на 17 січня. ВІДЕО+ФОТОрепортаж (оновлено)

Сьогодні на черговому засіданні у справі щодо розстрілів 20 лютого 2014 року в Святошинському районному суді Києва розглядали епізод з убивством Героя України Устима Голоднюка.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із зали суду.
Також читайте: Батько Героя України Устима Голоднюка в суді щодо Майдану: "Це був просто розстріл ... Мітингувальники загрози не становили"

"Головним для мене було не зірватися, розповідаючи про загибель мого сина, - сказав Володимир Голоднюк. - Вважаю, мені вдалося пояснити суддям, що розстрілювали мітингувальників безпідставно. Ні в кого з тих, хто піднімався по Інститутській, не було зброї в руках. Жодного питання мені не поставили обвинувачені. Сьогодні в залі їх троє. Намагалися вивести з рівноваги їхні адвокати".

У другій частині засідання повинні були показати каску Устима Голоднюка, пробиту снайперською кулею, і показати відеоматеріали.

Але через те, що в залі суду з'явилися плакати, які звинувачують суддів у бездіяльності, і активісти відмовилися їх прибрати і залишити залу, засідання перенесли на 11:30 17 січня.

Дивіться: Вища рада правосуддя може прискорити розгляд справ "суддів Майдану", - адвокат Маселко. ВIДЕО

суд беркут евромайдан

Батько Героя України Устима Голоднюка Володимир із прокурором

суд беркут евромайдан

Батько "беркутівця" Михайло Аброськін

суд беркут евромайдан

Володимир Голоднюк свідчить

суд беркут евромайдансуд беркут евромайдан

Група невідомих активістів зайшли в залу з плакатами "Винні мають бути покарані", "Коли суд отямиться?" і скандували "Суд, покарай убивць!".

суд беркут евромайдансуд беркут евромайдансуд беркут евромайдансуд беркут евромайдансуд беркут евромайдансуд беркут евромайдансуд беркут евромайдансуд беркут евромайдан

Фото: Олег Богачук
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики