Цензор.НЕТ

10.01.17 16:19

"Справу порушено за моєю заявою, і я зацікавлений у максимально скрупульозному розслідуванні", - Пашинський про допит у прокуратурі. ВІДЕО

Нардеп Сергій Пашинський зацікавлений у максимально скрупульозному розслідуванні конфлікту з Владиславом Хімікусом, під час якого депутат застосував зброю.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Пашинський заявив журналістам під час перерви в допиті, який проводять слідчі прокуратури Київської області. Пашинський розповів, що не вважає за можливе зміну свого процесуального статусу на підозрюваний тому, що застосував зброю правильно і сам звернувся із заявою до правоохоронних органів.

"На сьогодні кримінальну справу порушено за моєю заявою про напад на мене. Я абсолютно впевнений, що все зробив законно, правильно і морально", - сказав Пашинський.
Відео 112

Читайте также: Квалификацию дела по инциденту с Пашинским могут изменить, - прокуратура


Нагадаємо, що ввечері 31 грудня на дорозі під Києвом виник інцидент між нардепом Пашинським і невідомим громадянином, унаслідок якого Пашинський отримав удар пляшкою по голові. Після цього нардеп застосував зброю і поранив нападника в ногу.

Разом з тим, потерпілий в дорожньому інциденті чоловік стверджує, що Пашинський не робив попереджувального пострілу перед тим, як застосувати зброю, як заявляє, а відразу вистрілив йому в ногу.

Кримінальні провадження щодо інциденту розслідуватиме Київська обласна прокуратура. У відомстві повідомили, що нардеп Пашинський застосував проти В'ячеслава Хімікуса "Глок-19" з патронами 9 мм.

"На зброю був дозвіл, відповідно, її вилучено, вилучено саму зброю і патрони, і вилучено все, що мав народний депутат з цієї зброї. Зараз направлено запит з метою офіційного підтвердження видачі цієї зброї в органи, які видавали, і підтвердження дозволів, які у нього були", - заявив представник прокуратури.Джерело:Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики