Цензор.НЕТ

11.01.17 12:10

"Ми не виходимо з льохів. Не треба мене фотографувати. На ту сторону поїду - в підвал у Макіївці чи Донецьку посадять", - жителі Зайцевого ховаються від обстрілів і журналістів. ВIДЕО

Російські терористи протягом двох останніх діб цілодобово обстрілюють підконтрольну ЗСУ частину селища Зайцеве. Практично всі будинки в населеному пункті посічені осколками і кулями.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН, налякані мешканці селища практично не вилазять з укриттів - підвалів і льохів і відмовляються говорити з українськими журналістами. Кажуть, що після того як їх показують на українських телеканалах, бойовики не пускають на окуповану територію.

"Уже мене стільки фотографували, що я поїду на ту сторону і там мене зустрінуть із прапором. Буду в Донецьку або Макіївці в підвалі сидіти. Не треба мені неприємностей. А з льохів ми і не виходимо. Ви б вийшли?", - каже один із жителів селища, ховаючись за парканом.


Читайте також: Бойовики відкрито грабують цивільних під Дебальцевим, а невдоволення господарів "нейтралізують" погрозою застосувати зброю, - ІС
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики