Цензор.НЕТ

11.01.17 13:24

"Ви прийдете через 15 років у Пенсійний фонд і вам нарахують таку ж "сплячу пенсію", - віце-прем'єр Розенко про закриття "сплячих ФОПів". ВIДЕО

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко прокоментував ситуацію з масовим закриттям ФОПів напередодні 2017 року.

Про це він заявив після засідання Кабміну, відповідаючи на питання журналістів, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"Припиняється сьогодні діяльність тих людей, які не працювали і не платили податки. Це так звані "сплячі ФОПи"... Тобто втрат для держави в цьому плані немає ... Потрібно думати все-таки про своє майбутнє. Тому що, коли говорять , про те, що нас хтось примушує платити більше податків, то шановні друзі, ви повинні чітко розуміти, що податки ви не платите віртуальній державі. Ви платите внески в своє пенсійне майбутнє. І ви прийдете через 15 років у Пенсійний фонд і вам Пенсійний фонд нарахує таку ж сплячу пенсію", -заявив Розенко, зазначивши, що мова йде про 100 тисяч підприємців, які не працюють і які взагалі не здавали ніякої фінансової звітності.

"Згідно з інформацією Міністерства соціальної політики, вчора міністр говорив, у цілому таких сплячих ФОПів близько 800 тисяч. Тобто ми бачимо, що не всі закриваються. Така тенденція буде ще місяць-два. Це просто наведення порядку", - підкреслив Розенко.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Понад сотню підприємців у Луцьку вишикувалися в чергу, щоб закрити ФОПи. ФОТО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики