Цензор.НЕТ

11.01.17 14:34

"Ми на третьому місці в рейтингу. Стенфорд і Оксфорд ніби попереду", - ректор МДУ збрехав Путіну про досягнення російської освіти. ВIДЕО

Ректор Московського державного університету імені М.В.Ломоносова Віктор Садовничий відверто перебільшив досягнення російської освіти під час зустрічі з президентом Путіним.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Садовничий заявив, що МДУ вперше посів третє місце в міжнародному рейтингу вишів.

"Вперше в історії російських університетів і навіть радянських зарубіжний рейтинг поставив нас на третє місце за затребуваністю випускників, тобто за якістю. Такого ніколи не було. Третє місце у світі. Стенфорд і Оксфорд попереду ніби", - заявив Садовничий.

Насправді, за даними рейтингу журналу Times Higher Education, Московський університет входить у список найкращих вишів світу, але посідає в ньому не третє місце, а 188-ме (станом на початок 2017 року).

Єдиний рейтинг, в якому МДУ посів третє місце, це опублікований першого грудня рейтинг університетів країн БРІКС. МДУ посів у ньому третє місце, поступившись двом китайським установам - університетам Пекіна і Цінхуа.

Нагадаємо, що БРІКС - це група з п'яти країн, в яку входять Бразилія, Росія, Індія, Китай, Південно-Африканська Республіка.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": ТОП-10 найяскравіших фейків російської пропаганди в 2016 році. ФОТО

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики