Цензор.НЕТ

11.01.17 14:45

На осучаснення пенсій необхідно 40-50 млрд грн. Щодо решти - у нас все готово, - Розенко. ВIДЕО

Кабмін готовий провести осучаснення пенсій, щойно з'явиться додатковий ресурс у Пенсійному фонді. Уряд сподівається, що він може з'явитися після підвищення мінімальної зарплати.

Про це після засідання Кабміну заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає кореспондент Цензор.НЕТ.
"Осучаснення пенсій відбудеться тільки після того, як Пенсійний фонд отримає додаткові ресурси. Щоб провести осучаснення пенсій, нам необхідно від 40 до 50 млрд грн додаткових ресурсів. Всі механізми є. Всі схеми осучаснення пенсій напрацьовані. У нас є чітке розуміння, є відповідні законодавчі акти, які ми повинні затвердити для осучаснення пенсій. У нас усе готово. Немає лише одного, додаткового ресурсу для Пенсійного фонду. Ми все-таки сподіваємося, що отримаємо додатковий ефект від підвищення мінімальної зарплати. Коли ми побачимо цей додатковий ресурс в Пенсійному фонді, найперший проект, який ми реалізуємо, це буде осучаснення пенсій. Першу реальну картину від підвищення мінімальної зарплати ми будемо мати до кінця лютого", - пояснив він.

Дивіться також: "Ви прийдете через 15 років у Пенсійний фонд і вам нарахують таку ж "сплячу пенсію", - віце-прем'єр Розенко про закриття "сплячих ФОПів". ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики