Цензор.НЕТ

11.01.17 16:33

Рішення про призов на службу офіцерів запасу ще не ухвалили, - Генштаб ЗСУ. ВIДЕО

Заступник начальника Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних сил України полковник Марк Андрусяк заявив, що рішення про призов на службу офіцерів запасу, випускників військових кафедр, ще не ухвалили.

Про це він повідомив сьогодні на брифінгу в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.
Відео 5 каналу

Він зазначив, що законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби", який був ухвалений 6 грудня 2016 року та набув чинності 7 січня 2017 року, запроваджується в особливий період такий вид військової служби як військова служба за призовом осіб офіцерського складу (строком на 18 місяців).

Також читайте: Міноборони розраховує, що контракт, підписаний до закінчення особливого періоду, розірвуть 10% військовослужбовців, - Генштаб ЗСУ

"Рішення про призов (офіцерів запасу - ред.) ще не ухвалили", - заявив Андрусяк, додавши, що у разі необхідності до Збройних сил призиватимуть громадян віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, отримали офіцерські звання та не проходили військову службу.

"На зараз необхідності в призові випускників військових кафедр немає. Але вона може виникнути, якщо показники звільнення з лав ЗСУ перевищать наші прогнозовані показники", - цитує Андрусяка kp.ua.

"Перед тим, як вирушити в частини, випускники військових кафедр повинні будуть пройти перепідготовку на курсах при вищих військових навчальних закладах. Військові виші готові розгорнути таку роботу вже з лютого цього року", - пояснив представник Генштабу.

Дивіться також: Підрозділи ЗСУ зайняли нові позиції на Світлодарській дузі, - Мотузяник. ВIДЕО

Також Андрусяк уточнив, що у випадку проведення призову офіцерів запасу їх не направлятимуть у зону АТО. "У зону антитерористичної операції офіцерів-призовників відправлятимуть у добровільному порядку, якщо вони виявлять таке бажання, - каже представник Генштабу. - Або якщо замість призову відразу підпише контакт на службу в лавах ЗСУ. Зараз чимало колишніх випускників військових кафедр так роблять".

Марк Андрусяк зазначив, що в зоні АТО будуть надбавки до зарплати.

Раніше стало відомо, що в 2017-му в ЗСУ можуть призвати близько 4 тисяч офіцерів запасу, випускників військових кафедр.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики