Цензор.НЕТ

12.01.17 16:04

"Будете президентом - я Вас запрошу, і Ви виступите замість мене. Я вам поки що слова не давав", - Порошенко - одеському чиновнику. ВІДЕО

Президент України Петро Порошенко зробив зауваження одному з чиновників, який був присутній на представленні нового голови облдержадміністрації Максима Степанова.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, місцевий чиновник спробував щось сказати Порошенку, той перервався і заявив, що запросить виступити замість себе, коли той стане президентом.

Відео 112

"Ви коли потім будете президентом - я Вас запрошу, і Ви виступите замість мене... Вибачте, я Вам поки слова не давав. Ви призначені указом президента - прошу сісти. Якщо Ви хочете доповісти президенту якусь інформацію, я Вам надам цю можливість, сідайте", - сказав Порошенко.

Після зустрічі Президент покликав "голову адміністрації", який піднімав руку.

"Голова райдержадміністрації, який піднімав руку в залі, підійшов до мене. Це стосувалося питання порушення виборчого законодавства в одній територіальній громаді під час проведення виборів. Я дав відповідне доручення правоохоронним органам, встановив терміни", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Приїду ще раз, без камер і піару, - Порошенко доручив забезпечити стабільну роботу Одеського центру адмінпослуг

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики