Цензор.НЕТ

12.01.17 17:39

"Торнадівцю" Глібову, який втратив вухо в Лук'янівському СІЗО, надають медичну допомогу в боксі ізолятора. ВІДЕО камер спостереження

У розпорядженні Цензор.НЕТ опинився відеозапис з боксу Лук'янівського СІЗО, в якому постраждав один із підозрюваних "торнадівців" Максим Глібов.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі, наданому прес-службою Мін'юсту, видно, як Глібову надають медичну допомогу, а потім його відвозить швидка допомога.


За однією з версій події, Глібов відрізав собі вухо сам, за іншою - це зробив колишній командир роти "Торнадо" Руслан Онищенко, який у той день погрожував йому в суді.

Нагадаємо, раніше рота спеціального призначення "Торнадо" входила в структуру МВС. У червні 2015 року було затримано 8 бійців "Торнадо", серед яких командир Руслан Онищенко, за звинуваченням у незаконному позбавленні волі і викраденні місцевих жителів, їх тортурах, вбивствах і низці інших тяжких злочинів. 18 липня 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти "Торнадо". Зараз підрозділ ліквідовано, а його командира Онищенка та деяких бійців судять.

Раніше Цензор.НЕТ публікував матеріали журналістського розслідування у справі екс-бійців "Торнадо": "КАТУВАННЯ, ВИКРАДЕННЯ, НАСИЛЬСТВО, КОНТРАБАНДА": ОБВИНУВАЧЕННЯ І ВИПРАВДАННЯ РОТИ "ТОРНАДО".Джерело: http://ua.censor.net.ua/n422992
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики