Цензор.НЕТ

13.01.17 16:00

"Ми розберемося", - прем'єр Гройсман обіцяє карати тих, хто не підвищить мінімальної зарплати до 3200 грн. ВIДЕО

Роботодавці, які не забезпечать виплату працівникам заробітної плати на рівні мінімум 3200 гривень, будуть покарані.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час візиту в державну установу "Урядовий контактний центр", передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабінету міністрів.

Відео 5 каналу

"Для нас дуже важливо, щоб та ініціатива, яку я вніс, про 3200 грн мінімальної заробітної плати для працівників, щоб вона була виконана. Оскільки це вже закон, який передбачає, що кожна людина, яка працює, має отримати нарахування заробітної плати не менше 3200", - заявив Гройсман.

Що стосується бюджетної сфери, усі необхідні видатки - передбачено, і понад мільйон працівників бюджетної сфери вже будуть отримувати не менше 3200 нарахованої заробітної плати, підкреслив Глава Уряду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Розенко закликав українців повідомляти на урядову гарячу лінію про порушення з виплатами мінімальної зарплати: "На зловживання повинна бути жорстка реакція". ВIДЕО

Прем'єр-міністр наголосив, що роботодавці, що не забезпечать виплату працівникам заробітних плат на рівні не менше 3200 грн, будуть покарані. Водночас Глава Уряду запевнив у своїй підтримці чесний бізнес.

"Чесному бізнесу - відкритому, публічному, немає чого тут боятися. Звісно, тих, хто хоче піти в тінь, хто не хоче платити людям заробітну плату, віддати їм належне хоча б на мінімальному рівні 3200 грн нарахування, будемо тих карати", - повідомив Гройсман.

Але чесний, білий бізнес, який платить людям заробітну плату, з цієї заробітної плати платить податки, йому немає чого боятися", - заявив Гройсман.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики