Цензор.НЕТ

13.01.17 22:21

Відео інциденту з екс-бійцями "Торнадо" в Лук'янівському СІЗО. ВІДЕО

У розпорядженні Цензор.НЕТ опинився відеозапис із боксу Лук'янівського СІЗО, на якому зафіксовано інцидент з екс-бійцями "Торнадо".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Також дивіться: Конфлікт Глібова з колишнім командиром "Торнадо" Онищенком під час засідання суду: "Що ти мелеш? Це треба комусь? У тому, що ти бик, винен тільки ти". ВІДЕО

Камери спостереження зафіксували (час 18:33:10), як один із "торнадівців" нападає на співробітника пенітенціарної служби. Після нападу співробітники СІЗО заблокували "торнадівців" у розподільнику.

Також на відео зафіксовано момент (час 18:34), коли "торнадівці" скрутили Глібова (позивний Ахіллес) після того, як він спробував завдати собі каліцтва.Як повідомлялося раніше, начальник Нацполіції Києва Андрій Крищенко заявляв, що розглядаються дві версії події: за одною - потерпілий порізав себе сам, за іншою - його порізали.
Джерело: http://ua.censor.net.ua/v423084
Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мін'юст заперечує бездіяльність охорони Лук'янівського СІЗО під час інциденту з "торнадівцями": "Казати, що хтось зачинився, сидів переляканий - це не відповідає дійсності"

Нагадаємо, 11 січня Максим Глібов дав свідчення в суді, в яких визнав, що "торнадівці" незаконно утримували людей у підвалі, і назвав імена 5 потерпілих. Потім між Глібовим і колишнім командиром "Торнадо" Русланом Онищенком стався конфлікт, а під час конвоювання їх у Лук'янівське СІЗО Глібов спробував відрізати собі вухо. Уже на території СІЗО ув'язнені вимагали лікаря до потерпілого.

Рота спеціального призначення "Торнадо" входила в структуру МВС. У червні 2015 року було затримано 8 бійців "Торнадо", серед яких командир Руслан Онищенко, за звинуваченням у незаконному позбавленні волі і викраденні місцевих жителів, їх тортурах, вбивствах і низці інших тяжких злочинів. 18 липня 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти "Торнадо". Зараз підрозділ ліквідовано, а його командира Онищенка та деяких бійців судять.

Раніше Цензор.НЕТ публікував матеріали журналістського розслідування у справі екс-бійців "Торнадо": "КАТУВАННЯ, ВИКРАДЕННЯ, НАСИЛЬСТВО, КОНТРАБАНДА": ОБВИНУВАЧЕННЯ І ВИПРАВДАННЯ РОТИ "ТОРНАДО".Джерело: http://ua.censor.net.ua/v423084

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики