Цензор.НЕТ

14.01.17 23:27

Жебрівський: "За час існування Міністерства з питань окупованих територій я жодного разу не спілкувався з міністром". ВІДЕО

За час існування Міністерства з питань окупованих територій глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський жодного разу не спілкувався з міністром Вадимом Чернишем.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Жебрівський заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"За весь час існування цього міністерства (з питань окупованих територій. - Ред.) я жодного разу не спілкувався з міністром... Він був 3 рази на території Донецької області, приїжджав з місією ОБСЄ, але жодного разу він не просив зустрічі зі мною", - заявив Жебрівський.

На питання, чому так відбувається, глава ВЦА відповів: "Я не знаю, можливо, хлопці не розуміють, чим їм займатися".

Читайте також: ООН і МКЧХ передбачили $274 млн у 2017 р. на реалізацію гуманітарних проектів на Донбасі, - Черниш

"Наскільки мені відомо, у них немає фінансового ресурсу. Я не збираюся це міністерство звинувачувати в якихось корупційних діях, бо у них грошей немає", - зазначив Жебрівський.

Зазначимо, у складі уряду Володимира Гройсмана з'явилися посади віце-прем'єр-міністра з питань окупованих територій і АТО (ним став Володимир Кістіон), а також міністра у справах АТО і окупованих територій (цю посаду обійняв Володимир Черниш).

Читайте також: На облаштування КПВВ на кордоні з Кримом і на Донбасі необхідно 100 млн грн, але в бюджеті-2017 їх немає, - Черниш


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики