Цензор.НЕТ

17.01.17 13:45

Розмовами про підвищення пенсійного віку намагаються розхитати ситуацію і залякати людей, - Гройсман. ВIДЕО

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував інформацію про можливе підвищення пенсійного віку в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", про це він сказав під час поїздки в Чернігівську область.

"Ви бачили меморандум, який був підписаний раніше. Йдеться про зміну пенсійної системи, яка призведе до зменшення дефіциту Пенсійного фонду. Ми вже такі кроки робимо. Детінізація, підвищення заробітної плати - це все дає можливість нам зменшувати, в тому числі, дефіцит Пенсійного фонду. Ми в постійному діалозі з МВФ. Я чую зараз прогнози деяких дестабілізаторів, я можу сказати, що в багатьох випадках це розмови ні про що, просто залякують людей", - зазначив прем'єр.

Він запевнив, що уряд буде вести діалог із суспільством з приводу будь-яких важливих змін у системі соцзабезпечення.

Також читайте: Дефіцит Пенсійного фонду в 2017 році становитиме 141,5 млрд грн, - Рева

"Я недавно читав одну аналітику, десь в Інтернеті знайшов. Спробували розхитати Україну з приводу тарифів: розхитували-розхитували, кричали-кричали. Ми зробили масштабну систему підтримки за субсидіями, де всі політикани розуміють, що ця історія не принесе їм успіху. Вже шукають якісь інші речі: завищений пенсійний вік або щось інше для того, щоб людей лякати. Я хочу ще раз звернутися до громадян України. Ніколи в житті я як прем'єр-міністр, ми як уряд, не зробимо нічого поганого для українських громадян. Кожен наш крок буде пропущений через наше серце і через розуміння того, як живе кожен український громадянин. І найголовніше, що ми і раніше, і зараз як уряд країни будемо абсолютно чесно вести діалог з суспільством. Вийдемо і скажемо, що ми робимо і для чого", - сказав Гройсман.

Раніше видання "Економічна правда" повідомило, що в їх розпорядженні є остання версія меморандуму про співпрацю України з МВФ, в якій говориться, що для продовження співпраці з МВФ Україні потрібно підвищити пенсійний вік, скоротити кількість держслужбовців і бюджетників, скасувати "спрощенку" і відкрити земельний ринок. Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що не може підтвердити справжність оприлюдненої в ЗМІ версії меморандуму про співпрацю України з МВФ.

Читайте також: Україна не має ніяких зафіксованих зобов'язань підвищувати пенсійний вік ні перед МВФ, ні перед іншими інституціями, - Розенко

Нагадаємо, глава МВФ Крістін Лагард закликала Україну до пенсійної реформи і зваженої податкової політики.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики