Цензор.НЕТ

18.01.17 14:44

Іранця, який серед овочів нелегально пробирався до Німеччини, затримали на Буковині, - Держприкордонслужба. ВІДЕО+ФОТО

Сьогодні вранці на митному посту "Чернівці" під час перевірки вантажного автомобіля, що прямував із Туреччини через країни Євросоюзу в Україну з вантажем сільськогосподарської продукції, оглядова група митників і прикордонників Чернівецького загону виявила громадянин Ірану.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Держприкордонслужби.

У повідомленні зазначають: "Чоловік був упевнений, що прямує до Німеччини, куди і хотів незаконно потрапити, ховаючись серед вантажів. Понад три днів перебування могли призвести до переохолодження й імовірної смерті, оскільки цей громадянин переховувався в рефрижераторі. Оглядова група, яка виявила іноземця, можна сказати, врятувала йому життя.

Зараз чоловіка доставили в пункт тимчасового утримання Чернівецького прикордонного загону, де його оглянуть і нададуть необхідну медичну допомогу. Зараз тривають заходи щодо встановлення всіх обставин правопорушення. Подальшу долю незаконного мігранта буде вирішувати суд. Швидше за все, чоловіка відправлять на батьківщину".
Дивіться також: Нелегальних мігрантів з Монголії затримали на Закарпатті під час спроби порушити кордон, - Держприкордонслужба. ФОТО

иран нелегалы

иран нелегалы

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики