Цензор.НЕТ

18.01.17 16:42

"Ви не можете позбавити мене статусу народного депутата, поки цього не зробить народ. Я з народом однієї крові", - Савченко. ВIДЕО

Народний депутат Надія Савченко заявила, що не збирається змінювати принципи своєї діяльності в статусі народного обранця.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це нардеп заявила під час обговорення питання про її виключення зі складу комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони на засіданні цього комітету.

Відео 112

"Своєї провини я ні в чому не визнаю. Ваші звинувачення в зраді і все інше абсолютно голослівні. Мої дії не завдали ніякої шкоди Україні ... Якщо ви мене виключите з цього комітету, я як народний депутат маю право бути в будь-якому іншому комітеті. Можу подати заяву ще раз у цей комітет. Ви не можете мені заборонити бути присутньою на комітеті. І на відкритих, і на закритих засіданнях. Щоб ви не обманювали людей. Ви не можете мене позбавити статусу народного депутата до тих пір, поки цього не зробить український народ на виборах", - заявила Савченко.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики