Цензор.НЕТ

18.01.17 17:24

Комітет Ради з питань нацбезпеки підготує на завтра постанову про виключення Льовочкіна зі свого складу, - Пашинський. ВIДЕО

Комітет ВР з питань нацбезпеки і оборони підготує постанову про виключення зі свого складу нардепа ("Опоблок") Сергія Льовочкіна.

Про це заявив глава комітету Сергій Пашинський у відповідь на пропозицію нардепа (НФ) Андрія Левуса, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

У ході обговорення проекту постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації (№ 5543), який передбачає виключення Надії Савченко зі складу комітету з питань нацбезпеки і оборони, нардеп Левус запропонував виключити зі складу комітету і нардепа Льовочкіна в цій же постанові.

Дивіться також: Комітет Ради з питань нацбезпеки підтримав виключення Савченко зі свого складу. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Однак, оскільки проект постанови з цього питання не було підготовлено, глава комітету Сергій Пашинський доручив підготувати постанову з цього питання на завтра. Це питання буде обговорюватися на завтрашньому засіданні комітету о 14.30.

"Завтра будемо реєструвати постанову про виключення також зі складу комітету пана Льовочкіна. Тут є кілька питань, зокрема, те, що канал "Інтер", яким він керує, веде антиукраїнську політику, і те, що за два роки він був присутній тільки раз на комітеті", - пояснив Пашинський.


Читайте також на "Цензор.НЕТ": Аваков упевнений, що думка про його відставку генерується Льовочкіним: Місце цієї людини не в парламенті, а в тюрмі. ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики