Цензор.НЕТ

18.01.17 23:03

Росія продовжує окуповувати українську територію і втручатися у справи України, - Обама. ВIДЕО

Росія забрала Крим, продовжує втручатися у справи України і підтримувати бойовиків.

Про це заявив президент США Барак Обама в ході підсумкової прес-конференції, передає Цензор.НЕТ.

"Я намагався заохочувати Росію бути конструктивним членом міжнародної спільноти. Коли Путін повернувся на пост президента, почалася ескалація антиамериканської риторики. Мав місце підхід до глобальних справ, який базувався на тому розумінні, що все, що робить Америка - погано для Росії, і цьому треба протидіяти. Це повернення до змагального духу, який існував за часів холодної війни, зробив відносини з РФ ще важчими", - розповів Обама.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Обама продовжив антиросійські санкції ще на рік

"І це остаточно стало ясно, коли Росія вирушила до Криму і забрала частину України. Причини, через які ми запровадили санкції полягали не в тому, що були питання з ядерною зброєю, а в тому, що незалежність і суверенітет України були ущемлені силою з боку Росії. Це не наше було рішення, цю позицію розділяла вся міжнародна спільнота.

Росія продовжує окуповувати українську територію і втручатися у справи України. І підтримувати військових сурогатів, які, по суті, порушили фундаментальні міжнародні норми. Я сказав росіянам: як тільки ви перестанете це робити - санкції будуть зняті", - зазначив президент США.

Також читайте: Ми маємо пам'ятати, що Путін - не наша команда, - Обама


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики